Odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Starostwie Powiatowym w Kolnie. Komisji przewodniczył Starosta Kolneński Tadeusz Klama.

Podczas spotkania dokonano oceny zagrożeń porządku publicznego, bezpieczeństwa obywateli, stanu sanitarnego i ochrony przeciw pożarowej. Poruszany był także problem dotyczący opieki nad osobami potrzebującymi wsparcia, samotnymi czy starszymi, a także bezdomnymi w związku z nadchodzącą zimą. Uczestnicy spotkania rozmawiali o możliwych działaniach i formach ewentualnej pomocy dla tych osób.

Na zakończenie Starosta poinformował zebranych, o kończącej się kadencji obecnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku z dniem 8 lutego 2024 roku. Po tym terminie powoła nową na okres od 2024 do 2026 roku.