W szkołach ponadgimnazjalnych na terenie powiatu kolneńskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Nadszedł długo oczekiwany dzień, dzień podsumowania wytężonej nauki i pracy, dzień nagród i pochwał oraz odbioru świadectw, a przede wszystkim dzień rozpoczęcia zasłużonego wypoczynku wakacyjnego.

Tradycyjnie społecznościom szkolnym towarzyszyli przedstawiciele samorządu powiatowego.

Tadeusz Klama Starosta Kolneński gościł w Zespole Szkół Technicznych, natomiast Wicestarosta Karol Pieloszczyk w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kolnie.

Przedstawiciele naszego samorządu przekazali życzenia oraz podziękowania dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty. Serdecznie pogratulowali wszystkim uczniom uzyskanych wyników, promocji do kolejnej klasy życząc aby tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne wrażeń ale przede wszystkim bezpieczne.