Starostwo Powiatowe w Kolnie

Stowarzyszenie Kolno 4x4


 

Kolno 4x4 to stowarzyszenie które powstało w październiku 2013 r. W skład jego wchodzi 19 członków z czego tylko 11-tu posiada auta terenowe. Tę grupę ludzi połączyła chęć spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody,zdobywaniu wiedzy na temat technik jazdy terenowej, a także jej udoskonalaniu.
Stowarzyszenie zajmuje się także proklamowaniem sportów motorowych, a także organizacją różnych akcji charytatywnych z których dochód w całości jest przekazywany osobom potrzebującym,  w przypadku Kolno 4x4 są to dzieci z rożnymi chorobami, które potrzebują ciągłej opieki i rehabilitacji by mogły żyć godnie.
Na swoim koncie mamy już organizacje trzech rajdów terenowych.Dwie imprezy zimowe pod nazwą Winter Trap i jedna   letnia Podlaski Piknik Off Roadowy.
Kolno 4x4 bierze także czynny  udział w przygotowaniach ogólnopolskich akcji, a były to 21 i 22 finał WOŚP, i Ogólnopolska Terenowa Akcja Dla Choinki.
Podczas tych imprez członkowie stowarzyszenia, za grosz do puszki wożą po terenie osoby które chcą wesprzeć w/w imprezy.
W tej chwili z kolegami z Kolno 4x4 przygotowujemy się do z organizowania Powiatowego Pikniku Off Roadowego. Impreza odbędzie się w czerwcu na bezdrożach i ternach bagnistych okalających nasz powiat. Wszystkich chętnych wziąć czynny udział bądź chcących pokibicować swoim faworytom zapraszamy do odwiedzenia naszej strony
www.kolno4x4.wterenie.pl


Pozdrawiam        
Prezes Kolno 4x4 Marcin Orłowski