Starostwo Powiatowe w Kolnie

Konsultacje społeczne w sprawie projektu Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w 2014 roku. Zarząd Powiatu Kolneńskiego na posiedzeniu w dniu 14 listopada 2013 r. przyjął projekt Programu współpracy Powiatu Kolneńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w 2014 roku.
Przygotowany wstępny projekt Programu współpracy... poddany zostaje do konsultacji, w celu zebrania uwag i opinii organizacji pozarządowych i podmiotów działających w sferze pożytku publicznego. Po zakończeniu konsultacji zostanie sporządzony protokół, który zostanie opublikowany na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kolnie. Zebrane uwagi i opinie zostaną następnie przekazane Zarządowi Powiatu Kolneńskiego. Uwagi i opinie w terminie od 18 listopada do 26 listopada 2013 r. należy składać na załączonym formularzu w Starostwie Powiatowym w Kolnie, ul. 11 Listopada 1, 18-500 Kolno, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

FORMULARZ

Roczny program współpracy z organizacjami pozarządowymi