OBSŁUGA INTERESANTÓW

Szanowni Państwo

Mając na uwadze bezpieczną i sprawna obsługę interesantów w Starostwie Powiatowym w Kolnie uprzejmie informuję o kilku obowiązujących w tym zakresie zasadach:

1. Interesanci do Starostwa Powiatowego w Kolnie mogą wejść tylko wejściem głównym.
  2. Po wejściu do urzędu należy zdezynfekować ręce.
  3. W urzędzie obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy pomocy maski, maseczki, przyłbicy, odzieży lub jej części.
  4. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.
  1. Aby załatwianie wnoszonych przez Państwa spraw przebiegało jak najsprawniej proponujemy pobranie druków podań, wniosków z naszej strony internetowej i wypełnienie ich w domu. Link do stron z wzorami druków:

- Wydział Komunikacji i Transportu
- Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

- Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami

1. Sprawy urzędowe można również załatwiać drogą elektroniczną poprzez cyfrowy urząd oraz ePUAP:
    /41cg6jxl9r/skrytka
    /41cg6jxl9r/SkrytkaESP

Dodatkową informację o sposobach załatwiania spraw można uzyskać drogą telefoniczną, dzwoniąc do poszczególnych wydziałów.

Numery telefonów do kontaktu

1. Wydział Komunikacji i Dróg

1. Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami
  • wypisy, wyrysy i informacje z ewidencji gruntów i budynków – 86 278 48 92