Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego ogłaszam ograniczenia w wykonywaniu zadań przez Powiatowy Zespół Obsługi Oświaty w Kolnie.

1. Od dnia 18 marca 2020 r. do odwołania, wprowadzam ograniczenie dostępu do pomieszczeń Powiatowego Zespołu Obsługi Oświaty w Kolnie dla interesantów, w ten sposób, że wszelkie podania, wnioski, pisma oraz pozostałą dokumentację – należy składać w zamkniętych kopertach do skrzynki podawczej znajdującej się na holu w budynku Starostwa Powiatowego w Kolnie. Prosimy, aby w celu ułatwienia kontaktu, na kopercie pozostawić nr telefonu kontaktowego.
  2. Sprawy urzędowe, w miarę możliwości, należy załatwiać drogą telefoniczną i poprzez pocztę elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  3. W sprawach pilnych, wymagających osobistego stawiennictwa w Powiatowym Zespole Obsługi Oświaty w Kolnie, należy wcześniej umówić wizytę telefonicznie: 86 278 47 17.

Sławomir Zalewski