Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Kolnie i Hufiec Pracy w Kolnie zapraszają do wzięcia udziału w grze miejskiej „Wielka historia w Kolnie – wydarzenia niepodległościowe na Ziemi Kolneńskiej”

Gra osadzona jest w realiach kolneńskiej historii czasów zaborów, walk o odzyskanie niepodległości oraz lat po 1918 roku.

Gra skierowana jest do młodzieży : szkół podstawowych (klas 4-7), gimnazjów, szkół średnich, placówek opiekuńczo-wychowawczych, podopiecznych świetlic środowiskowych, domów kultury, oraz do osób dorosłych.

Gra rozpocznie się 21 marca 2018 r. o godz. 1000, w siedzibie Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Kolnie (ul. Teofila Kubraka 6).

Warunkiem przystąpienia do gry jest stworzenie zespołu – grupy liczącej od 2 do 5 osób, w której musi uczestniczyć przynajmniej 1 osoba pełnoletnia.

Drużyny będą rozwiązywały zadania sprawdzające wiedzę, umiejętności i sprawność umysłu, wykorzystując między innymi przestrzeń miejską, jako źródło informacji.

Do realizacji zadań i przemieszczania się pomiędzy kolejnymi etapami gry, wyklucza się używania pojazdów mechanicznych i sprzętu sportowego.

Laureaci otrzymają nagrody w postaci: akcesoriów komputerowych, sportowych oraz książek.

Zapisy grup w siedzibie Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej /wt.- pt. 900-1700, sob. 900-1500/

(ul. Teofila Kubraka 6) ; telefoniczne-pod numerem 86 278 24 33,

za pomocą e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 17 marca b.r.

Wyzwól w sobie ducha rywalizacji w przyjaznym wydaniu,

bądź kreatywna/y– włącz się do naszej gry!