10 października b.r. w siedzibie Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Kolnie odbył się finał XI Powiatowego Konkursu Fotograficznego pt. „Moje Magiczne Miejsce”. Organizatorami Konkursu byli Starostwo Powiatowe w Kolnie i Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Kolnie.

Na Konkurs Fotograficzny, zorganizowany dla mieszkańców powiatu kolneńskiego, dostarczono 29 fotografii, w formacie 20cm x 30cm. Jury w składzie: Iwo Świątkowski – artysta fotografik, poeta, Sylwester Nicewicz - fotograf i pasjonat fotografii oraz Andrzej Konopka – redaktor naczelny Miesięcznika Kolneńskiego, oceniło fotografie uczestników, zgodnie z regulaminem. Laureatami zostały następujące osoby:

I MIEJSCE przyznano Monice Zajk - za fotografię „Źródło szczęścia”,
II MIEJSCE przyznano Robertowi Banachowi - za fotografię „Andaluzja”,
III MIEJSCE /ex aequo/ przyznano Hubertowi Zajk - za fotografię „Droga na Czarny Staw” i Jakubowi Najda - za fotografię „Kocham góry”.

WYRÓŻNIENIA otrzymały następujące osoby :
Miłosz Samul za fotografię „Sport to ja”,
Agnieszka Samul za fotografię „Zaduma”,
Aleksandra Zajk za fotografię „Na targu w Gruzji”.

Nagrody laureatom wręczyli: Starosta Kolneński Stanisław Wiszowaty, Dyrektor ZST w Kolnie Eugeniusz Gromadzki oraz członkowie jury.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.