Przegląd Małych Form Teatralnych „Dramat i tragedię pozostaw teatrowi”

Przegląd Małych Form Teatralnych pod hasłem „Dramat i tragedię pozostaw teatrowi” jest realizowany od 2002 r. Na mocy uchwały w 2012 r., Zarząd Województwa Podlaskiego podjął decyzję o przejęciu przedsięwzięcia, koordynowanego w latach ubiegłych przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, a następnie Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie formularza karty zgłoszenia i przesłanie go do 12 maja 2017 r. w wersji elektronicznej (jako załącznik, bez formatowania i bez zabezpieczeń typu pdf) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Aktualności na temat 15. edycji Przeglądu Małych Form Teatralnych „Dramat i tragedię pozostaw teatrowi” umieszczane są na bieżąco na portalu informacyjnym UMWP Wrota Podlasia w dziale Edukacja→Dramat i tragedię pozostaw teatrowi→15. edycja (wrotapodlasia.pl).

Pliki do pobrania:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dyrektorów gimnazjów oraz ośrodków kultury z terenu województwa podlaskiego do udziału w naszym przedsięwzięciu.