IV Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt pod patronatem Starosty Kolneńskiego

W sobotę 25 marca 2017 r. na hali sportowej KOKiS odbyła się czwarta edycja siatkarskich zmagań dziewcząt. Otwarcia turnieju dokonał Wicestarosta Kolneński Robert Wacław Nadara. W tegorocznym turnieju wzięły udział reprezentacje czterech gimnazjów (Kolna, Lachowa, Grabowa i Zabiela) oraz zespół gospodarzy I LO w Kolnie w nowym odmłodzonym składzie. Zawody przebiegły w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, więc wszystkie zespoły rozegrały po cztery mecze.

Najlepiej w turniejowych zmaganiach poradziły sobie dziewczęta z Gimnazjum w Zabielu. Na miejscu drugim uplasowały się gospodynie – I LO w Kolnie, kolejne miejsca zajęły: Gimnazjum w Grabowie, Gimnazjum w Lachowie oraz Gimnazjum w Kolnie. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowy puchary oraz dyplomy. Za najlepszą zawodniczkę turnieju uznano Paulinę Truszkowską ze zwycięskiej drużyny.

Dziękujemy za wspaniałe sportowe emocje i liczymy, że kolejna edycja turnieju odbędzie się już na nowej sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kolnie.