XIII Otwarte Mistrzostwa Kolna w Tenisie Stołowym

W dniu 19 marca 2017r. już trzynasty raz rywalizowano o rangę najlepszego pingpongisty. Tenis stołowy jest przyjemnym, spokojnym i bezpiecznym sportem dla każdego. Laury olimpijskie i medale mistrzostw świata zdobywają wybrani, ale służąca zdrowiu aktywność fizyczna jest dla wszystkich. Wielkim plusem zawodów jest fakt,  że organizatorzy gościli wielu zawodników z poza naszego powiatu tj. z Warszawy, Gdańska, Białegostoku, Olsztyna, Ostrołęki, Augustowa, Makowa Mazowieckiego, Białobrzegów, Giżycka, Ciechanowa, Pisza, Moniek, Łomży, Grajewa. Niewątpliwie swoim przybyciem goście uatrakcyjnili kolneński turniej i zdecydowanie podnieśli jego poziom.

XIII Otwarte Mistrzostwa Kolna w Tenisie Stołowym zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy  „Rekord” odbyły się na sali gimnastycznej przy SP 2 w Kolnie. Turniej jest współfinansowany m.in. przez samorząd Powiatu Kolneńskiego oraz Miasta Kolno.  Przybyłych na zawody uczestników, sponsorów i kibiców po raz kolejny w tym roku przywitał organizator imprezy Dariusz Łosiewski. Nagrody dla najlepszych wręczali Stanisław Wiszowaty Starosta Kolneński oraz Mieczysław Śniadach Przewodniczący Rady Miasta Kolno.

WYNIKI  XIII OTWARTYCH MISTRZOSTW KOLNA W TENISIE STOŁOWYM

ROZEGRANYCH 19 MARCA 2017 r.

Kategoria OPEN

Dobrowolski Maciej