Gra miejska

Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Kolnie zaprasza do udziału w grze miejskiej „Kolno – odkryj swoje miasto na nowo”. Gra , którą  proponujemy  to ciekawa forma  rozrywki; to jednocześnie interesująca zabawa,  jak i dobry sposób pogłębiania wiedzy o historii i walorach kulturowych naszego rodzinnego miasta. Gra ma funkcje  poznawcze, edukacyjne oraz integracyjne. Na uczestników czekać będzie szereg wyzwań - zagadek, krzyżówek czy rebusów, które poszerzą  wiedzę na temat historii i życia współczesnego Kolna.

Weź udział w grze !

Stwórz  swój własny zespół - grupa od 2 do 5 osób (1 osoba musi być pełnoletnia) .
Drużyny będą  rozwiązywały zadania sprawdzające wiedzę, umiejętności i sprawność umysłu, wykorzystując między innymi przestrzeń miejską, jako źródło informacji.

Gra odbędzie się w dniu 21 marca 2017 r.

Oficjalne rozpoczęcie gry nastąpi 21 marca b.r. o godz. 1000,  w siedzibie Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Kolnie (gdzie zgłoszone zespoły otrzymają szczegółowe informacje o scenariuszu gry).

Nagrody : akcesoria komputerowe, sportowe oraz książki.

Zapisy grup w siedzibie  Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej
(ul. Teofila Kubraka 6)  ; telefoniczne-pod numerem 86 278 24 33,
za pomocą e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   do 18 marca b.r.

Wyzwól w sobie ducha rywalizacji w przyjaznym wydaniu,
bądź kreatywna/y– włącz się do naszej gry!