FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ 2017

9 czerwca 2017 roku odbędzie się finał XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej. Festiwal Piosenki Francuskiej jest formą popularyzacji piosenki francuskiej, ma także na celu przyczynić się do umocnienia przyjaźni między narodem francuskim i polskim oraz pomóc nawiązać wzajemne kontakty między miłośnikami piosenki i stworzyć  możliwości wymiany doświadczeń artystycznych młodych wokalistów amatorów. Festiwal ma formułę otwartego konkursu.

Udział mogą zgłaszać soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne - wykonawcy piosenki francuskiej w wieku od 15 lat. Uczestnicy zgłaszają się indywidualnie lub za pośrednictwem instytucji patronujących. Wszystkich miłośników piosenki francuskiej zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Zgłoszenia należy przesłać do dnia 26 maja 2017 roku. Do 1 czerwca 2017 roku każdy uczestnik otrzyma informację dotyczącą zakwalifikowania się do finału Festiwalu. Lista finalistów zamieszczona też będzie na stronie internetowej szkoły.

Karta zgłoszenia