Top Inwestycje Komunalne (edycja specjalna)

Grupa PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) oraz Portalsamorzadowy.pl organizują kolejną, szóstą edycję konkursu pod nazwą Top Inwestycje Komunalne (edycja specjalna). Konkurs ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa. Tym razem nagradzane będą przedsięwzięcia, która powstały wyłącznie dzięki współpracy podmiotów publicznych i prywatnych.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania inwestycji z powiatów i gmin, które zasługują na nagrodę. Oceny zgłoszeń wraz z redakcja dokona Rada konsultacyjna - zasiądą w niej doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menadżerowie, eksperci  i urzędnicy.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej www.portalsamorzadowy.pl

Zgłoszenia inwestycji komunalnych kwalifikujących się do konkursu należy przesyłać do 10.03.2017 r. Należy je przysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie maila należy podać miasto i nazwę inwestycji, waga maila nie może przekroczyć 10 Mb)